Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Entuzjazm dla sycylijskiej kampanii nowych ziemniaków

2024-03-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kampania sycylijskich ziemniaków idzie pełną parą, a ich jakość jest wysoka. FreshPlaza rozmawiała o tym z Giuseppe Leone, właścicielem firmy zlokalizowanej w Cassibile (Syrakuzy). Giuseppe Leone "Zbiory rozpoczęły się 8 marca z początkowymi cenami na poziomie 0,80 €/kg, podczas gdy obecnie ustabilizowały się one na poziomie około 0,75 €. Jakość jest doskonała z ocenami między 65 a 80. Popyt...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem