Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

FIWAP i PCA wyjaśniają wyzwania i trendy w europejskim sektorze ziemniaków

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Walońska organizacja przemysłu ziemniaczanego FIWAP i PCA (Interprovinciaal Proefcentrum voor de Aardappelteelt) poinformowały, że zbiory ziemniaków w Europie były powolne i pracochłonne w ciągu ostatniego tygodnia.

Bulwy są zimniejsze niż zwykle i dlatego trudniej je wysuszyć. W Belgii do zebrania pozostało 15-20% powierzchni upraw. Za granicą szacunki wahają się od 25% w Holandii,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem