Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Great Wrap opracowuje opartą na ziemniakach kompostowalną alternatywę dla plastikowej folii i folii samoprzylepnej

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Plastikowa folia, lub folia cling, jest bardzo użytecznym plastikiem, który nie może być poddany recyklingowi i kończy na wysypisku. Teraz Great Lab, australijska firma zajmująca się nauką o materiałach, twierdzi, że opracowała świetną alternatywę. Ich folia Great Wrap jest wykonana z odpadów ziemniaczanych (bezużyteczne kawałki skrobi powstałe przy produkcji chipsów) "i mieszanki innych biopolimerów nadających się do kompostowania", w wyniku czego folia

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem