Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Guelph gospodarzem konferencji ziemniaczanej w Ontario w 2024 r.

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dr Eugenia Banks, specjalistka ds. ziemniaków w Ontario Potato Board i organizatorka Ontario Potato Conference 2024 przypomina profesjonalistom z branży w całej Ameryce Północnej, że wydarzenie odbędzie się 29 lutego w Guelph. Rozpoczynająca się o godzinie 8:30 konferencja zapowiada się jako centrum innowacji i wiedzy specjalistycznej w branży ziemniaczanej.

Konferencja została rozszerzona o 10

wykładów.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem