Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Hodowcy ziemniaków w trudnej sytuacji z powodu obfitych opadów deszczu w Belgii

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Od zeszłego tygodnia w Belgii odnotowano obfite opady deszczu. W szczególności zachodnia Flandria została poważnie dotknięta przez pogodę. Niektórzy ludzie zostali już ewakuowani z powodu powodzi. Deszcz odbija się również na uprawie warzyw. "Na szczęście zebraliśmy już wszystkie ziemniaki, ale ogólnie szacujemy, że 20 procent pól nadal wymaga zbiorów. Wiele

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem