Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Import ziemniaków z Wielkiej Brytanii opóźniony z powodu braku personelu inspekcyjnego w portach

2023-10-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wymóg kontroli wszystkich ziemniaków przybywających na Wyspy Kanaryjskie z Wielkiej Brytanii, po tym jak kilka miesięcy temu wykryto larwy stonki ziemniaczanej, powoduje problemy w portach Las Palmas de Gran Canaria i Santa Cruz de Tenerife. W Wielkiej Brytanii rolnicy są zobowiązani do przestrzegania różnych środków, w tym czyszczenia ziemniaków i ograniczania procentowej zawartości

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem