Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Inflacja powoduje dwucyfrowy wzrost cen ziemniaków w dolarach

2023-05-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Inflacja nadal wywiera wpływ na cały kraj. W przypadku ziemniaków sprzedawcy detaliczni w całym kraju odnotowują niewiarygodny dwucyfrowy wzrost w dolarach. "Odbywa się to jednak kosztem sprzedaży ilościowej" - mówi Ross Johnson z Idaho Potato Commission. Podczas gdy inflacja powoduje, że sprzedaż w dolarach rośnie w szybszym tempie niż sprzedaż ilościowa, popyt wykazuje stałe tempo wraz z wielkością sprzedaży.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem