Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Irlandzki rynek ziemniaków wydaje się w tym tygodniu odzyskiwać siły

2023-09-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Niesezonowe upały w ubiegłym tygodniu nieco osłabiły rynek, jednak pojawiają się oznaki, że już w tym tygodniu sytuacja się poprawia. Ponieważ podaż Queens nadal się zmniejsza, popyt na Kerr Pinks jest wysoki. Według doniesień jakość jedzenia Kerr Pinks jest doskonała. Plony są bardzo zróżnicowane, przy czym wczesne uprawy osiągają dobre wyniki, ale późniejsze plony są w najlepszym razie bardzo przeciętne.

W

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem