Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Irlandzkie krajowe spożycie ziemniaków i sprzedaż detaliczna pozostają bez zmian

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zużycie krajowe i sprzedaż detaliczna pozostają bez zmian. Trend w przetwórstwie jest dobry, a ceny przekraczają 250 euro/t. Ziemniaki są eksportowane do Portugalii i podobno jest dobry apetyt na więcej irlandzkich ziemniaków. Wstępne poziomy zapasów z badania zapasów IFA wskazały, że poziomy zapasów były niższe niż rok wcześniej i zgodne z poziomami zapasów z 2021 roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem