Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Irlandzkie Stowarzyszenie Rolników ostrzega: Wielu gospodarstwom ziemniaczanym grozi zamknięcie

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Irlandzkie Stowarzyszenie Rolników ostrzegło, że wielu rolników uprawiających ziemniaki "zostanie zmuszonych do wycofania się z biznesu", chyba że pakowacze i detaliści zwiększą zwroty dla swoich dostawców-rolników. Prezes IFA Tim Cullinan powiedział, że komercyjna hodowla ziemniaków jest w tym roku "po prostu nieopłacalna" przy kosztach dzierżawy ziemi, nawozów, paliwa i przechowywania.

Przewodniczący krajowej komisji ds. ziemniaków Sean Ryan powiedział, że

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem