Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Jak ziemniak hybrydowy zmieni międzynarodowy sektor ziemniaczany?

2023-06-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Czy hybrydowy ziemniak jest nową bronią w walce o większe bezpieczeństwo żywnościowe? Hybrydowa wersja tej popularnej rośliny uprawnej może mieć ogromne znaczenie, zwłaszcza w rolniczych regionach Afryki. Ale może również odegrać ważną rolę w przejściu na zrównoważone rolnictwo na Zachodzie. W piątek, 2 czerwca, książka zatytułowana "Wpływ ziemniaka hybrydowego: przyszłość ziemniaka hybrydowego z perspektywy

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem