Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Konsumenci w USA wydali więcej na ziemniaki w 1. kwartale 2023 r.

2023-06-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sprzedaż detaliczna ziemniaków wzrosła o 16,0% pod względem sprzedaży, ale spadła pod względem wolumenu o -4,4% w okresie od stycznia do marca 2023 r. w porównaniu z tym samym okresem rok temu. Pomimo spadku, sprzedaż ilościowa utrzymuje się powyżej poziomów sprzed pandemii.

Wszystkie kategorie ziemniaków odnotowały wzrost sprzedaży w dolarach, przy czym najbardziej znaczący miał miejsce w przypadku ziemniaków mrożonych (41,9%), a następnie ziemniaków instant (16,5%) i

Ziemniaków mrożonych (16,5%).

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem