Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Łączne zasoby magazynowe ziemniaków w Kanadzie 1 maja spadły o 1,2% w stosunku do 2022 roku.

2023-05-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Całkowite kanadyjskie magazyny ziemniaków na dzień 1 maja 2023 roku są niższe o 1,2% w stosunku do liczb z 2022 roku za ten sam okres i wyższe niż średnia z 3 lat.

Zarówno w Kanadzie, jak i w Stanach Zjednoczonych, świeżo upieczeni spedytorzy zauważyli spowolnienie sprzedaży po świętach wielkanocnych w kwietniu, co potwierdza się, gdy spojrzymy na liczby zniknięć według sektorów, gdzie widzieliśmy spadek ruchu w sektorze świeżym

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem