Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

"Mamy teraz pierogi w opakowaniach zbiorczych, które można bezpośrednio przesłać w dół przenośnika taśmowego i odtworzyć na talerzu".

2024-03-27 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W zeszłym tygodniu firma Burgis z Górnego Palatynatu, specjalizująca się w produkcji pierogów, zorganizowała webinarium poświęcone ziemniakom. Eksperci Petra Müller, kierownik ds. gastronomii i sprzedaży eksportowej, oraz Manfred Mottl, regionalny menedżer ds. kluczowych klientów w północnej Bawarii, omówili "wszystko, co warto wiedzieć o głównym składniku naszych smacznych...

".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem