Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Maszyny do przetwórstwa warzyw i ziemniaków na sprzedaż

2023-06-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Działasz w branży warzywnej lub ziemniaczanej? W takim razie aukcja internetowa Aukcji Przemysłowych w Suhlendorf (DE) może być czymś dla Ciebie. Aukcja ta obejmuje różne maszyny do przetwarzania warzyw i ziemniaków firmy SolaBonum GmbH. Oferta obejmuje maszyny do mycia i krojenia, sortowniki, komory do wędzenia i gotowania, wykrywacze metali i wiele innych.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem