Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Minister McConalogue otwiera program pomocy inwestycyjnej w wysokości 3,1 mln EUR dla irlandzkiego sektora sadzeniaków i ziemniaków do rozdrabniania.

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Minister Rolnictwa, Żywności i Morza, Charlie McConalogue, ogłosił otwarcie 2023 Schemat pomocy inwestycyjnej dla sektora sadzeniaków ziemniaka i ziemniaków do wiórkowania. Oprócz zapewnienia wsparcia dla sektora sadzeniaków ziemniaka, program został rozszerzony w 2023 r. o plantatorów irlandzkich ziemniaków do wiórkowania.

System pomocy inwestycyjnej na rok 2023 dla sektora sadzeniaków ziemniaka i

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem