Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Minister obiecuje "natychmiastowe odszkodowanie" dla rolników dotkniętych gradobiciem

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Minister rolnictwa Maria Panayiotou zobowiązała się do natychmiastowego wypłacenia odszkodowań rolnikom uprawiającym ziemniaki w regionie Famagusta na Cyprze, w następstwie poważnych szkód spowodowanych przez niedawne gradobicia i ulewne deszcze. Minister ogłosiła to podczas wizyty w Avgorou, gdzie dokonała inspekcji szkód. Ujawniła, że odbyły się już rozmowy z organizacjami rolniczymi i potwierdziła, że

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem