Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Mjanma zainteresowana ziemniakami z Bangladeszu

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Obecnie Bangladesz jest jednym z największych krajów produkujących i eksportujących ziemniaki na świecie. W 2021 roku eksporterzy ziemniaków w Bangladeszu wyprodukowali 15 mln ton ziemniaków, z czego około 50% jest eksportowane, co z roku na rok rośnie. Na rok 2025 cel produkcyjny to 50 mln ton. Główne kraje importujące ziemniaki pochodzenia bangladeskiego to Singapur, Malezja, Sri Lanka, ZEA,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem