Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Mocne ceny ziemniaków z ubiegłego roku utrzymują się w tym roku

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Stałe ceny ziemniaków z zeszłego roku utrzymują się w tym roku", mówi Rudolf Lamprecht, dyrektor zarządzający B. Hornburger Ltd na rynku hurtowym w Monachium. "Ceny z poprzedniego roku mogą nawet zostać przekroczone, jeśli trend nadal będzie się rozwijał w ten sposób. Sytuacja może oczywiście ulec zmianie w ciągu sześciu tygodni, choć obecnie nie widać żadnego negatywnego trendu. Ta cena

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem