Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Mokre zbiory wpływają na plony ziemniaków w Wielkiej Brytanii

2023-11-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ceny ziemniaków w Wielkiej Brytanii nadal rosną, a kupujący mają trudności z zabezpieczeniem zapasów w obliczu ograniczonych dostaw ziemniaków z wolnego zakupu. Ceny Mintec Benchmark dla angielskich białych ziemniaków do pakowania [kod Mintec: POWP] zostały ostatnio wycenione na 330 GBP/mt, co oznacza wzrost o 43,4% miesiąc do miesiąca i 65% rok do roku. Ceny angielskiego Maris Piper [kod Mintec: KZ03] również wykazały silny wzrost z

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem