Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Nasz cel: dostarczać belgijskie ziemniaki przez cały rok; coś, co, jak sądzę, jesteśmy bliscy osiągnięcia"

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Koszty rosną, wymagania konsumentów się zmieniają, a zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszy. Na dzisiejszym rynku wyróżnienie się staje się więc coraz bardziej kluczowe. Kurt De Nys ma jasną wizję, jak to zrobić z Warnez Potatoes. "Odkąd zostałem dyrektorem generalnym, nasze podejście polega na większej współpracy z klientami i zapewnieniu, że osiągniemy optymalną jakość produktu. Aby

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem