Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Naturalny środek biokontrolny do przechowywania ziemniaków ma zostać zatwierdzony na arenie międzynarodowej

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wydaje się, że producentów ziemniaków czekają dobre wiadomości. 1,4-dimetylonaftalen (1,4-DMN), naturalnie występujący środek biokontrolny, który zwiększa stan spoczynku, kontroluje wypryskiwanie i sprzyja jakości świeżych ziemniaków przechowywanych na polu, jest przewidziany do przeglądu i zatwierdzenia w ramach Kodeksu Żywnościowego Organizacji Narodów Zjednoczonych ds.

Proces przeglądu będzie trwał

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem