Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Podaż ziemniaków na Cyprze pozostaje stabilna, pomimo ostatnich powodzi

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pomimo niedawnej powodzi w Larnace i wolnej prowincji Famagusta, podaż ziemniaków na Cyprze wydaje się być niezagrożona, według producentów ziemniaków i Stowarzyszenia Rolniczego. Andreas Karyos, przedstawiciel producentów ziemniaków, zauważył, że chociaż nastąpi spadek produkcji ziemniaków, nie będzie on tak znaczący, jak początkowo szacowano.

Karyos stwierdził, że "niektórzy

...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem