Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Polski sezon na młode ziemniaki dobiega końca, dobre ceny przez cały sezon

2023-08-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jeszcze dwa tygodnie do zakończenia sezonu ziemniaczanego w Polsce. Łukasz Ostrowicz, członek zarządu polskiej firmy pakującej ziemniaki Bugaj, zauważył, że ogólnie sezon był dobry, ale wraz z jego końcem pojawiają się problemy z jakością: "Zbiór nowych polskich ziemniaków rozpoczął się na początku czerwca. Od tego czasu ceny pozostają na wysokim poziomie, utrzymując się na znacznie wyższym poziomie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem