Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Pomimo rekordowej produkcji ziemniaków w Bangladeszu, ceny idą w górę

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ceny ziemniaków w Bangladeszu gwałtownie rosną, mimo że rolnicy w tym roku wyhodowali rekordowe 10,4 mln ton, zmniejszając siłę nabywczą konsumentów. W ciągu tygodnia ceny wzrosły o 5 Tk za kilogram do maksymalnie 45 Tk na rynkach w Dhace, zgodnie z danymi Trading Corporation of Bangladesh, za co obwinia się dostawy niewystarczające w stosunku do popytu. Aktualna cena jest o 57 procent wyższa niż w poprzednim tygodniu.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem