Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Postępuje realizacja projektu dotyczącego przyspieszonego rozwoju odmian ziemniaka odpornych na wiele stresów

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Europejski projekt Horizon 2020 Accelerated Development of multiple-stress tolerAnt PoTato (ADAPT), w którym uczestniczy Europatat, ma na celu opracowanie nowych strategii, dzięki którym ziemniaki będą mogły przystosować się do wymagających warunków uprawy w przyszłości.

"Projekt wszedł już w fazę końcową, a w marcu 2023 r. badacze przeprowadzą nową rundę zautomatyzowanych badań o wysokiej wydajności

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem