Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Potrzebujemy suchego tygodnia, ale jest on ciągle przekładany".

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ulewne deszcze we Flandrii Zachodniej wciąż powodują problemy. Premier Flandrii, Jan Jambon, ogłosił, że powódź "najprawdopodobniej" zostanie uznana za klęskę żywiołową. Ci, którzy ponieśli szkody, otrzymają pomoc tak szybko, jak to możliwe. W rzeczywistości w tym regionie Belgii wykarczowano jeszcze od 20 do 30% ziemniaków. "Potrzebujemy tylko jednego suchego tygodnia, abyśmy mogli to zrobić. Ale to

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem