Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Powierzchnia upraw ziemniaków na Węgrzech nadal spada

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Krisztina Bodnár, menedżer ds. rozwoju biznesu w GfK, opublikowała niedawno na portalu TradeMagazin.hu artykuł na temat najnowszego badania dotyczącego nawyków żywieniowych Węgrów.

Według badania, świadomość wzrosła w ostatnich latach, ale teraz, z powodu inflacji, czynnikiem decydującym są ceny. Nieco ponad jedna trzecia gospodarstw domowych jest obojętna na

Sposób odżywiania.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem