Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Prawdopodobnie moglibyśmy wykorzystać dodatkowe 2 000 do 3 000 ton organicznych ziemniaków".

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pomimo inflacji i wysokich cen surowców, sprzedaż bawarskich ekologicznych ziemniaków jadalnych rozpoczęła się wyjątkowo dobrze. "Ekologiczne ziemniaki wydają się być uwikłane w bitwę cenową w tym roku i są aktywne promocje w handlu", informuje Nicolai Timaeus, kupujący i sprzedający w firmie marketingowej Bio-Bauern. Plony i jakość zeszłorocznych zbiorów były ogólnie przeciętne.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem