Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Princesa Amandine wprowadza na rynek nowy ziemniak piątej klasy w głównych centrach dystrybucji w Hiszpanii

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Projekt ziemniaka piątego zasięgu, który stowarzyszenie Princesa Amandine Ibérica przedstawiło podczas ostatniej edycji Fruit Attraction, nabiera kształtów. Sześć miesięcy później ten wstępnie parowany ziemniak o kalibrze 30-35 mm, który można podgrzać w ciągu 2 lub 3 minut, jest już dostępny na terenie całego kraju w różnych sieciach supermarketów.

Jean Michel Beranger, dyrektor generalny Princesa Amandine

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem