Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Produkcja słodkich ziemniaków w USA spadła o 30-40 procent

2023-11-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż słodkich ziemniaków z Karoliny Północnej, stanu odpowiedzialnego za dwie trzecie produkcji słodkich ziemniaków w USA, znacznie spadła w tym sezonie. "Powierzchnia upraw spadła o około 30-40 procent, co przekłada się na spadek produkcji o 30-40 procent", mówi Norman Brown z Wada Farms. "To spadek, jakiego nigdy wcześniej nie widziałem" - dodał. Wysokie koszty produkcji

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem