Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Reagujemy szybko, krótkimi liniami na zmieniające się warunki rynkowe"

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Ważne jest, aby wszyscy mieli tę samą wizję i zainteresowanie. Musimy skupić się na dodaniu maksymalnej wartości do ziemniaków, zwracając szczególną uwagę na znaczne zmniejszenie ilości odpadów w całym łańcuchu, od plantatora do klienta. Tak widzimy przyszłość" - zaczyna Jan Bijleveld, dyrektor generalny PotatoNext, nowej holenderskiej spółdzielni zajmującej się konwencjonalnymi ziemniakami jadalnymi. Skupia ona ziemniaki stołowe Nedato, Agrico i Leo de Kock

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem