Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rozbieżne wyniki wśród krajów europejskich

2023-05-25 00:00
Źródło: Fruittoday.com

Najnowsze dane dotyczące plonów ziemniaków przetworzone przez Komisję Europejską w połowie 2022 r. wskazują na 35 700 kilogramów z hektara, co stanowi wzrost w stosunku do poprzedniego pięcioletniego okresu, który wynosił 34 000 kilogramów.

Holandia jest krajem o najwyższych plonach, z wynikiem 44 200 kilogramów z hektara, co stanowi poprawę w stosunku do poprzedniego pięcioletniego okresu, który wynosił 34 000 kilogramów.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

"Fruit Today" jest cennym źródłem informacji dla branży świeżych produktów. Jego celem jest połączenie producentów owoców z Europy Południowej z europejskimi kanałami dystrybucji i importu. Artykuły pokrywają cały łańcuch wartości handlu owocami i warzywami, a także firmami działającymi w branży. Magazyn ma roczny nakład 5000 egzemplarzy, dystrybuowanych w krajach takich jak Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Holandia, Francja, Europa Wschodnia, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się poprzez bezpośrednie subskrypcje i bezpłatną dystrybucję na głównych europejskich targach handlowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem