Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Sadzenie w zagonach daje słodkim ziemniakom przewagę

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nadszedł czas sadzenia słodkich ziemniaków w Kalifornii. "Nasze rośliny słodkich ziemniaków są rozmnażane w gorących łóżkach, aby uwięzić ciepło i utrzymać rośliny rosnące w samą porę do zbiorów jesienią", mówi Greg Southworth, wiceprezes ds. operacji rolniczych dla Bako Sweet®. Te przykryte plastikiem łóżka generują ciepło i rozpoczynają kiełkowanie nasion. "Gorące łóżka działają jak szklarnia, ponieważ mogą dostać się do

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem