Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sapodilla - egzotyczny "owoc karmelu", materiał budowlany i źródło naturalnej gumy do żucia.

2023-08-27 00:00
Źródło: East-fruit.com

Sapodilla, znana również jako La-Moot w Tajlandii, drewniany ziemniak, chiku, acha lub sapote, to egzotyczny owoc, który smakuje jak połączenie lodów, karmelu, krówek i skondensowanego mleka. W Europie Wschodniej, na Kaukazie i w Azji Środkowej owoc ten jest uważany za egzotyczny i uprawiany głównie przez małych niszowych producentów i eksperymentalnych ogrodników, zgodnie z EastFruit.

Sapodilla,

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem