Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sklepy z frytkami w Północnej Walii cierpią z powodu niedoborów ziemniaków i podwyżek cen

2023-05-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przez swoją firmę, Peter Gwyn and Sons Quality Potatoes, Peter Gwyn dostarcza ziemniaki w północnej Walii od ponad 30 lat. Ale teraz widzi rzeczy, których nigdy nie doświadczył. Kryzys kosztów utrzymania już spowodował wzrost rachunków dla właścicieli lokali gastronomicznych, ale niezwykle suche lato i mokra zima mocno uderzyły w uprawy, a w ciągu ostatnich ośmiu tygodni ceny drastycznie wzrosły.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem