Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sprzedaż detaliczna ziemniaków utrzymuje się na wysokim poziomie w okresie lipiec-wrzesień

2023-11-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sprzedaż detaliczna ziemniaków utrzymała się na wysokim poziomie w kwartale od lipca do września 2023 r., wzrastając o 9,5% w porównaniu z tym samym okresem rok temu. Wszystkie kategorie ziemniaków odnotowały wzrost sprzedaży w dolarach.

Pomimo niewielkiego spadku (-1,7%) całkowitej sprzedaży wolumenowej, sprzedaż świeżych ziemniaków pozostała stabilna w porównaniu do roku ubiegłego (-0,4%), dzięki wzrostowi sprzedaży ziemniaków żółtych (3,3%), czerwonych (2,8%) i paluszków (3,9%).

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem