Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Sprzedaż egipskich słodkich ziemniaków znów jest niestabilna"

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Egipt zdominował rynek słodkich ziemniaków w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale ostatnio podaż jest niewielka. "Egipt wysłał już większość swojego wolumenu, ale spodziewamy się otrzymywać stamtąd słodkie ziemniaki co najmniej do czerwca-lipca, podobnie jak w poprzednim sezonie", mówi Robert Voskamp z holenderskiej firmy Rola Fresh. Nazywa on ten sezon jednym z tych, w których zdarzały się okresy wzlotów i upadków. "Były wysokie szczyty i głębokie dołki.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem