Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Szkoccy hodowcy ziemniaków na misji pomocowej na Ukrainie

2023-03-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Grupa szkockich rolników uprawiających ziemniaki podejmuje się misji pomocowej dla Ukrainy. Farmer Mark Laird z Kirriemuir przez wiele lat pracował w Polsce i na Ukrainie. Jego Central Plains Group (CPG), zrzeszająca rolników działających na Ukrainie, działa teraz w całej Wielkiej Brytanii i zwiększa swoje początkowe ambicje dostarczenia 100 pojazdów dla sprawy ukraińskiej. Już 65 używanych pojazdów, wszystkie z przeglądami technicznymi, zostało

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem