Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Unia Europejska rozpoczyna kampanię "Ziemniaki na zawsze!"

2024-03-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Unia Europejska rozpoczęła "Potatoes Forever!", kampanię mającą na celu promowanie zrównoważonej uprawy i konsumpcji ziemniaków w całej Europie. Inicjatywa ta, finansowana przez Unię Europejską i zaplanowana na 2024 r., nie jest jedynie promocją ziemniaka, ale stanowi ważny krok w kierunku zrównoważonej uprawy i konsumpcji ziemniaków w całej Europie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ziemniaki

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem