Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Utrzymują się trudności ze zbiorem ziemniaków

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W chwili obecnej szacuje się, że do zebrania pozostało około 20-30% głównych irlandzkich zbiorów ziemniaków. Różni się to jednak w zależności od regionu, przy czym południe i wschód najbardziej ucierpiały w wyniku ostatnich burz. Podobna sytuacja ma miejsce w Wielkiej Brytanii i Holandii; tam również szacuje się, że 25-30% upraw nie zostało jeszcze zebranych.

Wiele gleb jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem