Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

W całej Europie popyt ze strony eksporterów zwiększa konkurencję na rynku ziemniaków

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Irlandzka konsumpcja domowa i sprzedaż detaliczna utrzymują się na stabilnym poziomie, podobnie jak rynek obierania. Rynek pozostaje silny, jeśli chodzi o zapasy wysokiej jakości w opakowaniach jednostkowych. Jeśli chodzi o nadchodzący sezon, koszty i dostępność nasion stanowią wyzwanie. Dostawy w całej Europie są ograniczone, co znacznie podniosło koszty.

W całej Europie popyt ze strony eksporterów zwiększa konkurencję na rynku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem