Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"W sumie przez nasze ręce przeszło prawdopodobnie 4 000 odmian i szczepów".

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Każdego roku europejscy hodowcy działający na arenie międzynarodowej i regionalnej wprowadzają na rynek wiele nowych odmian ziemniaków. Od początku do końca, cały proces hodowlany trwa około dziesięciu lat, ale tylko kilka z nich ostatecznie zwycięża. Wraz z postępującymi zmianami klimatycznymi, odporność na ciepło jest obecnie jednym z kluczowych czynników decydujących o potencjale nowych rejestracji. Ważne są szeroko zakrojone badania odmian

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem