Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Wspaniałą rzeczą w produktach ubocznych sadzeniaków ziemniaka jest to, że nadal istnieje wolny handel".

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Job i Wim Ephraim pracowali w firmie swojego ojca, Aardappelhandel Ephraim, w Holandii przez ostatnie pięć lat. We wrześniu ubiegłego roku zostali jej współwłaścicielami. "Nasz ojciec zawsze powtarzał:" Możecie dołączyć, ale upewnijcie się, że macie własne doświadczenie". W ten sposób stopniowo się rozwijaliśmy, a teraz kontynuujemy działalność jako czteroosobowa firma" - mówią.

Wim, Marja, Nico i Job

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem