Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wydajność i rentowność odgrywają wiodącą rolę w sortowaniu ziemniaków

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Wydajność to słowo, które wielokrotnie pojawia się w odniesieniu do sortowania ziemniaków", zaczyna Kees Kelders, odpowiedzialny za sprzedaż w austriackiej firmie Insort, która koncentruje się na opracowywaniu niestandardowych technologii sortowania dla sektora przetwórstwa spożywczego. Żartobliwie wspomina on o produkcji dwóch kilogramów frytek z jednego kilograma ziemniaków jako największej motywacji dla swoich klientów. "To oczywiście niemożliwe, ale

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem