Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Wzrost kosztów energii elektrycznej w przechowalniach ziemniaków będzie miał lepsze odzwierciedlenie w kontraktach na frytki"

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sprzedaż bawarskich ziemniaków jadalnych przebiega obecnie powoli, mówi nam hurtownik ziemniaków Matthias Stelzer. "Towar przechowywany na zimno jest jeszcze dostępny w wystarczających ilościach, zwłaszcza jędrne ziemniaki do gotowania. Chociaż ogólna zdolność do przechowywania tegorocznych ziemniaków nie była tak dobra jak w zeszłym roku, to jednak obecne właściwości przechowalnicze są całkiem zadowalające. W związku z tym oczekujemy, że będziemy w stanie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem