Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wzrost wartości eksportu dla wszystkich amerykańskich typów ziemniaków od lipca do grudnia 2022 r.

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wraz z międzynarodowymi rynkami na całym świecie wykazującymi solidne oznaki ożywienia, nie jest zaskoczeniem, że wartość eksportu ziemniaków z USA była wyższa dla wszystkich rodzajów ziemniaków lipiec - grudzień 2022 r., w porównaniu z tymi samymi sześcioma miesiącami w 2021 r. W tym czasie wolumen amerykańskich przesyłek był również wyższy dla mrożonych i odwodnionych ziemniaków, ale nieznacznie spadł dla świeżych ziemniaków.

Eksport mrożonych ziemniaków z USA

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem