Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ziemniaki są nadal wywożone z Irlandii do Portugalii i Holandii

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Irlandzka konsumpcja krajowa powinna zobaczyć impuls z zimniejszymi warunkami pogodowymi w tym tygodniu. Popyt na materiał do obierania ponownie wzrósł w tym tygodniu, a ceny są bardzo wysokie. Obecne warunki pogodowe zatrzymały wszelkie prace polowe. Dostawy ziemniaków z Irlandii nadal są eksportowane do Portugalii i Holandii, z dobrym apetytem na więcej irlandzkich zapasów.

W

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem