Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ziemniaki: zdrowe, niedrogie i przyjazne dla klimatu

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W USA większość ziemniaków spożywana jest w postaci frytek lub chipsów. Należą one do kategorii ultraprzetworzonych, które coraz częściej łączy się z szeregiem problemów zdrowotnych. Jednak w innych miejscach, zwłaszcza w krajach o niskich dochodach, jest inaczej. Ziemniaki są zazwyczaj przygotowywane w prosty sposób i spożywane jako jedna z części dania z innymi warzywami.

Ziemniaki są bogate w witaminę C i inne

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem