Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zwiększone dostawy włoskich i cypryjskich wczesnych ziemniaków

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Domowe ziemniaki do przechowywania żywności były ewidentnie dominujące. Dostępność nie zmieniła się znacząco i była wystarczająca, aby zaspokoić zainteresowanie. Ze względu na czynniki kosztowe, sporadycznie odnotowywano niewielkie wzrosty cen. Jedynie w Monachium odnotowano niewielkie zniżki w ofertach krajowych. W obszarze wczesnych ziemniaków spożywczych dostawy z Włoch i Cypru wzrosły według BLE. Utworzono zapasy początkowe,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem